محل تبلیغات شما

فروش انواع کارتن پستی سایز نیم سایز 1 -2 3 در تهران و کرج

خرید مستقیم انواع کارتن پستی با قیمت عمده در تهران و کرج و ارسال به صورت پیک و اسنپ به صورت فوری - ویژه دفاتر پستی سراسر تهران و کرج، دفاتر پیشخوان ، فروشگاه های اینترنتی و. انواع پاکت پستی نایلون مشکی ، پاکت پستی حباب دار در سایزهای مختلف و ارسال با پیک به سراسر تهران و کرج.

توجه : قیمت های درج شده در این فهرست مربوط به تاریخ گذشته است. برای قیمت های جدید به کانال تلگرامی ما سر بزنید

کارتن پستی پاکت پستی تهران کرج
عنوان

فهرست قیمت کارتن پستی سایز 1/2 تا 3 و پاکت پستی

شما همواره می توانید از طریق عضو شدن در کانال تلگرامی رسمی کارخانه به جدیدترین فهرست قیمت های انواع کارتن پستی و پاکت پستی دسترسی پیدا کنید. سپس از طریق تلگرام با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید. کالای سفارشی شما یا به صورت حضوری توسط شما دریافت شده یا از طریق الوپیک یا اسنپ برای شما به محل مورد نظرتان ارسال خواهد شد. فروش کارتن پستی در تهران و فروش پاکت پستی حباب دار ، نایلون مشکی در تهران و کرج از این طریق امکان پذیر می باشد.

ارسال پیام تلگرامی به کارشناسان فروش در تلگرام 09217989533
نشانی کانال تلگرامی جهت دریافت موجودی و قیمت های روز: https://t.me/postcarton

-----------------------

پشتیبانی فروش

محمدی.:

سلام
کارتن2
160
لطفا جمع کل و شماره کارت ارسال نمایید.

درود بر شما. چه شهری تشریف دارید؟

کرج

160 عدد کارتن سایز 2 =

لطفا پیش از واریز اطلاع بدین که هماهنگ کنم همکاران در محل انبار حضور داشته باشند

روش مستقیم کارتن و پاکت پستی [Jan 30, 2019 12:48:03 PM785

:boom::mega::mega: فهرست قیمت #کارتن_پستی ویژه جشنواره جشن سده از هم اکنون

:truck: ارسال به سراسر ایران از طریق باربری ( پسکرایه توسط خریدار در محل پرداخت می گردد ) - ارسال به تهران به ترمینالی انتخابی خریدار

:no_entry: لطفا به ابعاد دقیق درج شده توجه کنید و سپس طبق این فهرست کد مورد نظر سفارشی و تعداد مورد نیاز را اعلام کنید

-----------
 https://t.me/postcarton

:phone: لطفا جهت هماهنگی و ثبت سفارش به شماره تلگرام 09217989533 پیام ارسال کنید ( زمان پاسخ دهی ممکن است تا 8 ساعت طول بکشد لطفا شکیبا باشید )

:ok_hand: همکاران ما به رایگان سفارش را به بابربری یا باجه پستی انتقال می دهند. اما هزینه پست یا پسکرایه باربری با خریدار است.

باربری‌ها معمولا برای تهران برای هربسته حدود 5 تا 7 هزار تومان دریافت می‌کنند. ( هزینه باربری ممکن است برای شهرهای گوناگون متفاوت باشد و به باربری ارتباط دارد )

پس این قیمت ها چیه؟

پس این قیمت ها چیه؟

ابعاد کارتن به استاندارد سایز با کد متفاوت هست دوست گرامی.

سایز 1 = کد 2
سایز نیم = کد 1

خوب دیگه
منظورم کد2 بوده

کد 2 می شه همون سایز 1.

160 عدد کارتن سایز 1
لطفا پیش از واریز اطلاع بدین که هماهنگ کنم همکاران در محل انبار حضور داشته باشند - ارسال روز شنبه انجام خواهد شد

واریز رو هم باید همون روز شنبه انجام بدم، چون سقف کارت به ک پر شده.

نحوه ارسال چه جوریه؟

برای کرج با الوپیک ارسال می شه براتون. هزینه پیک رو خودتون پرداخت می کنید به پیک

حدودا هزینش چقدر میشه؟

اگه از تهران میفرستید، باربری یا تیپاکس ارزونتره قطعا

خیر از انبار کرج ارسال می شه براتون بستگی به محلتون داره ممکنه از 7 تا 10 هزار تومان نهایتا بشه

بسیار عالی
انشاا. شنبه واریز میکنم خدمتتون و آدرس دقیق رو خدمتتون میفرستم.

خواهش می کنم. فقط پیش از واریز حتما هماهنگ کنید که همکاران در محل انبار حضور داشته باشند

پس یعنی شنبه اول با شما هماهنگ بشم و بعد واریز کنم؟

بله لطفا حدود ساعت 11 پیام بدین که حتما نگهبان ها در محل حضور داشته باشند وگرنه اگر حضور نداشته باشن و برای تحویل بارها رفته باشن ارسال کالا می افته یکشنبه[8:50:16 PM]
10:28:10 AM]:

سلام
وقت بخیر
واریز کنم؟

سلام وقت بخیر واریز کنم؟

درود بر شما. امروز موجودی گرفتم کارتن سایز 1 در انبار تهران تموم شده. دو راه وجود داره:

1- کارتن سایز 1 در حال تولید هست و روز سه شنبه آماده می شه
2- از شیراز مستقیم با باربری ارسال بشه براتون و فردا از ترمینال تحویل بگیرید

[11:02:21 AM]:

در این حد فورس زمانی ندارم.
اگر 3شنبه شارژ انبار میشه ، خوبه
صبر میکنم.
احتمالا تا اونروز سایز نیم و پاکت هم سفارش خواهم داد

در این حد فورس زمانی ندارم. اگر 3شنبه شارژ انبار میشه ، خوبه صبر میکنم. احتمالا تا اونروز سایز نیم و پاکت هم سفارش خواهم داد

بله اگر تا سه شنبه صبر کنید موجود می شه و شاید البته 2 شنبه. من یک روز بیشتر گفتم که بد قولی نشه یک زمان

فروش کارتن پستی و پاکت بستک بندرعباس میناب جاسک

خرید کارتن پستی سایز 6 7 شیراز

خرید جعبه پستی با چاپ اختصاصی

پستی ,کارتن ,سایز ,تهران ,قیمت ,پاکت ,کارتن پستی ,تهران و ,سایز 1 ,در محل ,پاکت پستی ,فورس زمانی ندارم ,حضور داشته باشند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز نوآوری اسمارت